HAKKIMIZDA

SFA Elektromekanik Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. (kısaca SFA ELECTRIC), elektromekanik sektöründe faaliyet göstermek üzere 2015 yılında kurulmuştur. Şirketin kurucu ortakları sektörde 40 yıldan fazla deneyime sahip olup Şirket üretim faaliyetlerini, Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 17.500m2’lik alan üzerinde kurulu fabrikasında gerçekleştirmektedir.

SFA ELECTRIC ürünlerini, ilgili ulusal/uluslararası standart ve teknik şartnamelere göre, 2017 yılında TASARIM MERKEZİ ünvanı almayı hak kazandığı, ARGE biriminde geliştirmektedir. Geliştirilen ürünler akredite laboratuarlarda ilgili tip deneylerden geçirildikten sonra seri üretim aşamasına alınmaktadır. Üretimde, ISO Kalite Standarları gözetilmektedir.

SFA ELECTRIC; uluslararası bir firma olarak hızlı bir büyüme eğiliminde olup, 2017 yılında yapmış olduğu ihracat ile sektör sıralamasında ilk 100 arasına girmeyi başarmıştır. Yeni ürünler ve yeni pazarlar ile bu sıralamada daha yüksek basamaklara ulaşmak, şirketin hedefleri arasındadır.

“Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki Şirket Profili sunumumuzdan ulaşabilirsiniz.”